ایرباس

هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از ورود اولین گروه حجاج بیت الله الحرام به کشور طی امروز از فرودگاه مدینه منوره به استان مازندران خبر داد.

به گزارش مشرق، با انجام پروازشماره ۱۴۲۵ هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" درساعت ۱۱:۴۰ امروز از فرودگاه مدینه منوره به فرودگاه ساری ،پروازهای بازگشت حجاج به کشور آغاز می‌شود.

در اولین روز عملیات بازگشت حجاج ایرانی ۱۲ پرواز برای مراجعت حجاج استان های مازندران، یزد وزنجان انجام می شود. عملیات بازگشت بیش از ۸۸ هزار نفر از حجاج بیت الله الحرام به کشور از امروز آغاز و تا روز۱۷ شهریور ماه ادامه خواهد داشت و حجاج از دو فرودگاه جده ومدینه منوره به ۱۹ استان کشور مراجعت می کنند.

بیشتر بخوانید:

چرا گوشت قربانی حجاج ایرانی به کشور برنگشت؟

در طول زمان بازگشت، خانواده های گرامی حجاج می‌توانند با مراجعه به سایت حج هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" به نشانی haj.iranair.com و با وارد کردن نام حاجی ، کدملی یا شماره کاروان اطلاعات مربوط به ساعت و روز بازگشت پروازحجاج گرامی را دریافت کنند.

ایران ایر اعلام کرده درمدت زمان بازگشت حجاج به کشور، به صورت شبانه روزی با شماره تلفن های ۴۶۶۲۵۱۵۱ ۰۹۱۲۱۱۳۲۵۴۰ و ۰۹۱۲۲۹۹۷۱۰۸ پاسخگوی سوالات در خصوص روز و ساعت پروازهای بازگشت هما است.

منبع: تسنیم

  • شهر خبر

لینک خبر

تمامی مطالب به صورت rss از وب سایت های مرجع دریافت شده است .
0دیدگاه

ارسال نظر

برچسب ها